РСК савладао „Дунавац“ из Гроцке са 3:1

„РСК“ из Раброва, одиграо је данас прву утакмицу у оквиру припрема за наставак првенствене трке Зоне Дунав. У Кучеву, на стадиону са вештачком подлогом, савладао је тим „Дунавца“ из Гроцке, члана 1. Београдске лиге са 3:1 (1:1). Гости су били ,колико толико, равноправан противник у првих тридесетак минута првог дела утакмице, када су прво пропустили прилику у 7. минуту а потом и повели у 28. минуту преко Живанчевића који је одлично шутирао главом након корнера- лопта је очешала пречку и завршила у голу. Изједначио је  Стоијловић у 41. минуту , након дуплог паса са Ранковићем. У  наставку рабровци прво долазе у вођство, поново погодком   Стојиловића  у 53 минуту да би до коначних  , 3:1 за  рабровски тим дошао након контре Матића и његовог ударца са 18 метара.

„РСК“ – „Дунавац“ (Гроцка) 3:1 (1:1)

Кучево, игралиште са ештачком подлогом, судија Јовић (Раброво) помоћници А. Илић и М.Новаковић (Кучево), стрелци : Стојиловић у 41 и 53 минуту и Матић у 76 минуту(РСК),Живанчевић у 28 мин.( „Дунавац“)

РСК : Аврамовић, Милосављевић, Миленковић, Атанацковић, Живковић, Радуловић, Муљајић, Стојиловић, Ранковић, Михајловић, Стевановић

Играли су још : Животић, Радојковић, Филић, Матић, Настасовић, Ивковић

„Дунавац“ Гроцка : Величковић, Душић, Младеновић, Живанчевић, Ђорђевић, Војиновић,  ДАничић, Станковић, Мркић, Стоисављевић, Небригић

Играли су још : Андрејић, Паунић, Матић, Митковић, Томић