Звижд нерешено са Карађорђем

IMG_0599
Facebook

Неугодна традиција која „Вукове са Пека“ прати у дуелима са екипом из Тополе настављена је. Овај пут дошло је до поделе бодова али слободно се може рећи да је Звижд изгубио два а Карађорђе освојио један. Играчи Звижда су пропустили сијасет прилика – прву у 5 минуту када шут Манојловића завршава поред гола. У 10 минуту млади Колески се нашао очи у очи са голманом Пајовићем али са пар метара шутира у њега. Гости су имали један сјајан ударац Живковића у 14 минуту са неких 18 метара али поред гола. У 40 минуту Платиша са четири метара главом шутира у Пајовића. У 65 минуту исти играч поново се нашао у идеалној ситуацији али са десетак метара , неометан, шутира преко гола. Гости су у овом делу запретили преко Лазаревића чији ударац са 12 м Петровић засутавља. Домаћи су повели у 70 минуту када је након убачене лопте из слободног ударца Манојловић главом скресао лопту и проследио је у мрежу. У 83 минуту Платиша добија лопту сам на неких 7-8 метара од гола гостију  искоса са десне стране али промашује читав оквир врата. И казна стиже у 85 минуту , након продора по левој страни, Дулановић се нашао на неких пар метара од врата домаћих и лопту шаље поред немоћног Петровића у мрежу за коначних 1:1.

Звижд-  Карађорђе 1:1 (0.0)

Кучево, стадион Миодраг Мики Станојевић, гледалаца : 50, судија Јовановић (Смедерево) 7, стрелци :  Манојловић у 70 мин (Звижд) Дулановић у 85 мин (Карађорђе) жути картони : Митрович, Милојевић, Стојадиновић (Звижд) Маријановић, Живановић, Дулановић  иРадојевић (Карађорђе)

Звижд : Петровић 6,5, Митровић 6,5 (В. Вићентијевић -), Терзић  7,Манојловић 7, Милановић 6,5 , Н. Вићентијевић 6,5, Милојевић 7 Колески 6,5(Смиљанић 6,5)  Косановић 5, Платиша 5,  СтоЈадиновић  7

Карађорђе : Пајовић 6,5, Живковић 6,5, Маријановић 6, Ремовић 6,5, Ивић 6,5 ( Нешић-) Живановић 6,5, Лазаревић 7, Туфегџић 7, Радојевић 6,5, Милановић 6 ( Бркић -) Дулановић 7