У трећој припремној утакмици Звижд савладао Омладинац (Ш) са 4-0

IMG_0423
Facebook

Звижд је одиграо и трећу припремну утакмицу пред наставак првенства у Подунавско-шумадијској зони. Побеђен је Омладинац из Шетоња са 4-0.

Звижд-Омладинац 4:0 (3:0)

Кучево, стадион „Миодраг Мики Станојевић“, гледалаца 30, судија :Сшалевић(Кучево), стрелци : Митровић у 6. Мин Прокић у 14. мин, Радосављевић  у 36 и 60. мин

Звижд : Петровић, Митровић, Терзић, Јовановић, Вићентијевић, Ковачевић, Манојловић, Прокић, Радосављевић, Стојадиновић Милојевић

Игали су још :, Вукојевић, Колески,  А.Живановић

Омладинац : Јанковић, Милорадовић, Божовић, Милосављевић, И.Јовић, Иванкић, Матић, Вучковић, Стефановић, Стуратенко

Играли су још : Станојевић, Савић, Д.Јовић, Пауновић, Маринковић, Марковић, Гогић

Домаћи су повели у 6. минуту када је  Митровић постигао погодак са неких десетак метара искоса са десне стране.  , „Вукови са Пека“ удвостручују предност  дивним ударцем  Прокића  са неких 19 метара у 14. минуту . Нас 3:0 повисује Радосављевић после грубе грешке домаће одбране – Јанковић је истрчао, покушао да лопту игра главом на ивици казненог простора она се одбија од једног његовог саиграча а Радосављевић је главом са петнаестак метара шаље у празну мрежу.  Исти играч  постиже свој други погодак у 60. Минуту, оштрим ударцем из једне гужве настале у казненом простору гостију, за како се то касније показало, коначних 4-0 за домаће