„Вучићи“ нерешено са кадетима ОФК „Аранђеловца“ 1-1

DSC04681
Facebook

Кадетска селекција „Звижд“-а одиграла је своју другу првенствену утакмицу у оквиру 2. Кадетске лиге Подунавско-шумадијске зоне. Одмерили су снаге са вршњацима из Аранђеловца и на крају је било 1-1. „Вучићи“ су повели у 9. минуту након контра напада који је предводио Живановић по десној страни и одлично убачене лопте Јевремовић је савладао голмана противника ударцем са неких петнаестак метара. Гости су изједначили правим евро-голом у 30. минуту. До краја меча обе екипе су имале по неколико неискоришћених прилика.-Остаје утисак да су наши дечаци били ближи победи, али и нерешен исход са изузетно јаким тимом из Аранђеловца-прави је успех!

За наш тим играли су :Нешић, Вујчић, Лапатановић, Вукојевић, Пауновић, Мратић( Станчуловић), Радовић, Аћимовић(Бабић), Марио Пауновић, Јевремовић, Живановић