Звижд забележио другу победу, РСК нерешено у Великом Орашју

DSC04456
Facebook

Звижд је остварио и другу овојесењу победу на свом терену-овај пут је савладао 2Ударник“ из Лозовика са 5-2. РСК је одиграо нерешено у Великом Орашју , 2-2 са Младим борцем. Слога из Мустапићу је поражена у Миљевићу са 3-2 а 2Полет“ је изгубио на домаћем терену 0-1. У идућем колу Звижд путује у Даросаву, на мегдан новом зонашу Партизану 1945 а РСК дочекује екипу „Петра Добрњц“. У МФЛ „Дунаву3 играће се општински дерби Слога-Полет.

Звижд – Ударник  5:2 (3:0)

Кучево, стадион „Миодраг Мики Станојевић“

Гледалаца: 100, судија Мијатовић С. (Аранђеловац) 7,5

Стрелци :  Звижд: Прокић 4 мин, Жујевић 10мин, Миловановић 24 и 62 мин. , Ристановић 90 мин

Ударник: Мићић 78, Јордански 81

Звижд : Петровић 7,  Жујевић 8, Терзић7, Вићентијевић 7, Бркић 7, Манојловић 7 , Прокић 7, Миловановић 7,5 , Радосављевић 7, Милојевић 7 , Стојадиновић 7,5

Ударник : Рајић 6.5, Рашковић 6.5, Живојиновић 6.5, Мићуновић 6.5, Миленковић 6.5, Костадиновић 6.5, Јордански 6.5, Јефтић 6,5, Мићић 6.5, Машић 6.5, Маслаковић 6.5,

Играч утакмице :  Жујевић

Домаћини су повели у 4. минуту преко Прокића . Након 10. минута Жујевић после соло продора повећава на 2:0. Апсолутну доминацију домаћих у првих 20. минута потвђује  Миловановић који из слободног ударца са 25м доводи свој тим у вођство од 3-0.   У 62. минуту Миловановић повећава на 4:0. Мићић после соло продора са леве стране смањује вођство домаћина. Хитроноги Јордански у 81. минуту смањује на 4-2, да би коначан резултат поставио  Ристановић ударцем са преко 30 метара који је Рајић само испратио погледом.