Blago rečeno – nezaslužen poraz u Petrovcu

DSC00662

„Zvižd“ je u današnjem duelu sa starim sportskim rivalima, komšijama iz Petrovca, poražen na njihovom terenu sa 0-1. Gol smo primili iz kaznenog udarca tj penala.Stručni štab , kao i igrači, su više nego skeptični kada je u pitanju ispravnost ove odluke sudije Dimitrijevića iz Smedereva.Jednu situaciju na ivici kaznenog prostora okarakterisao je kao nedozvoljenu igru rukom našeg odbrambenog igrača i pokazao na belu tačku. I to je bilo to.Jer „Sloga“ praktično nije stvorila ni jednu priliku iz kategorije „izuzetno povoljnih“ dok „Zvižd“ ima za čim da žali , posebno za prilikom Vujice Radosavljevića u 14 minutu kada je golman domaćih bravuroznom paradom spasao svoj gol. Tokom čitavog toka meča „Zvižd“ je imao više od igre, a u zadnjih petnaestak minuta domaći su se često mahnito branili, da bi u jednom trenutku čak u teren bila ubačena i druga lopta, da bi se omeo naš napad.Sve u svemu, dobra igra našeg tima, zaslužili smo barem jedan ako ne i sva tri boda, ali fudbal je takav. U subotu dolazi „Šumadija“ iz Toponice pa je to prilika da se ispravi propušteno u Petrovcu.