„Vučice“ slavile i u derbiju ! RK “Kučevo” – ORK “Beograd” 38:35

Mlada ekipa RK “Kučeva” je i u velikom derbiju pokazala da  poseduje ne samo kvalitet, već i strpljivost, upornost, beskrajnu borbenost i ogromnu želju za pobedom. U derbiju kola odigranom pred stotinak gledalaca u sportskoj hali u Kučevu, „vučice“ su prikazale jedan  odličan rukomet.U izuzetno teškoj utakmici, dominirale su skoro su skoro čitavim njenim tokom.Gošće su samo u jednom trenutku u prvom delu  uspele da nadoknade -2,i to u 7 minutu,kod rezultata  6:4 za domaće rukometašice, kada su uspele da  naprave „brejk“ od 3:0 i pređu u vođstvo sa 7:6. Do kraja ovog dela kučevljanke su stalno bile u vođstvu da bi na kraju ipak bilo nerešeno – 17:17. U drugom poluvremenu, beograđanke su samo u 38 minutu povele sa 23:22, da bi od tada, pa do kraja meča, „vučice“ bile stalno u vođstvu i zasluženo slavile sa 38:35. Ovom pobedom igračice trenera Erića zaposele su prvu poziciju na tabeli sa 15 bodova iz 8 utakmica.

dscf9097

RK Kučevo- ORK Beograd 38:35 (17:17)

Kučevo, Hala sportova u Kučevu, gledalaca 100, sudije Berdić i Šorah (Beograd),  sedmerci : Kučevo 5/4, ORK Beograd 3/3, isključenja : Kučevo 8 minuta, ORK Beograd 6 minuta

RK Kučevo : Mihajlović A., Armuš M., Joksić J., Sujić I. 6, Đorđević J. 9, Mandić A., Stekić J.7, Đurković J., Rajić M.2, Stanisavljević D.Krstović S.(K) 3, Šulejić B. 11 (4), Rajić S. i Stanković K.

ORK Beograd : Jevtić J., Đorović T. 7, Vasić A., Didanović A., Radulović N. 4, Petković T. 2, Krća I. 1, Krća A., Maksić M.,Starčević A., Mihajlović I. 2, Todorović S. 9, Gudžić A., Mitrić M., Kostrešević J. (K) 9 (3) Popić V. 1

Igračica utakmice : Šulejić B. (Kučevo)