Пораз рукометашица у Врбасу

IMAG0011

У оквиру 10. Кола Супер Б рукометне лиге за жене, наше рукометашице су синоћ гостовале у Врбасу где су поражене резултатом 23:26 (12:13). „Вучице“ су прве повеле али су потом домаће преузеле нити игре у своје руке и током читавог првог дела водиле. Наше играчице су успеле да погодком Ђоковићеве тридесетак секунди пре краја првог полувремена изједначе на 12:12 али не и да задрже тај резултат до краја – на одмор се отишло са вођством екипе Врбаса од 13:12. У наставку, домаће су заиграле још агресивније, у појединим деловима овог периода било је и +6за њих ( 19:13 у 44. минуту  и 22:16 у 47. минуту), да би „вучице“ стигле до -2 у 59. минуту ( 22:24) . На жалост, нису имале снаге и за тотални преокрет па је меч завршен победом Врбаса од 26:23.

„Вучице“ су наступиле у саставу : Михајловић, Ђоковић 8, Јоксић, Ђорђевић 1, Гудурић 4, Ђурковић, Кнежевић 5, Ристић, Шулејић 2, Стојановић 1, Станковић, Лукић 2